Підписано меморандум про співпрацю між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та компанією HUAWEI Technologies Ukraine

Huawei

28 жовтня у Головному (Червоному) корпусі КНУ імені Тараса Шевченка було підписано Меморандум про розширення співпраці (фото Андрія Єловікова)

Його в урочистій обстановці підписали ректор КНУ імені Тараса Шевченка та Директор Huawei Ukraine Чжоу Хаодзе в присутності заступника міністра освіти і науки України Максима Стріхи, представників адміністрації університету та студентства.

Ректор Леонід Губерський відзначив виключно результативність співпраці з компанією Huawei, що розпочалася 4 роки тому на факультеті радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем. Він подякував партнерам за послідовність, високу оцінку ділових контактів і їх наслідків та висловив сподівання на їх плідне продовження.

Директор «Huawei Ukraine» Чжоу Хаодзе в свою чергу висловив задоволення від організації співробітництва і його наслідків, що дали впевненість у можливості її продовження і очікування ще вагоміших результатів. А також дали підстави для підписання Меморандуму про її розширення.

Перед офіційною частиною підписання Інститут Конфуція КНУ провів у Червоному корпусі своєрідний «День Китаю».  Бажаючі мали можливість взяти участь у майстер-класах каліграфії, малювання, плетіння китайських вузлів, вирізання з паперу, а також у чайній церемонії. Була також розгорнута експозиція про компанію і її продукцію. Окремий стенд був присвячений смартфонам та «розумним» годинникам. Вкінці урочистої події представники сторін за традицією розрізали святковий торт.