День корпорації IBM на факультеті радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем

Декан факультету професор І.О. Анісімов і О.М. Данько

Декан факультету професор І. О. Анісімов і О. М. Данько

10 березня 2017 р. на факультеті відбувся День корпорації IBM. Був підписаний Меморандум про взаєморозуміння між факультетом радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем Київського національного університету імені Тараса Шевченка та ТОВ «ІБМ Україна». Цій події передувала передача сервера IBM System p5 550 колективу кафедри комп’ютерної інженерії для поглибленого вивчення студентами та аспірантами технологій ІВМ.

Сервер IBM System p5 550

З доповіддю «Історія інновацій в IBM. Еволюція ІТ індустрії. Четверта технологічна революція. Епоха когнітивних обчислень» виступив директор департаменту з академічних ініціатив корпорації IBM – Олександр Данько. Далі від імені компанії виступила Алла Соболєвська з інформацією щодо новітніх комп’ютерних систем та рішень корпорації IBM.

О. М. Данько і завідувач кафедри комп’ютерної інженерії професор С. Д. Погорілий

О. М. Данько і завідувач кафедри комп’ютерної інженерії професор С. Д. Погорілий

Завідувач кафедри професор Сергій Погорілий подякував представникам корпорації за технічну підтримку та висловив сподівання на подальшу творчу співпрацю.